Skolēnu pašpārvalde. Projekti.

 

Nu jau ir noslēdzies Rīgas Austrumu vidusskolas Skolēnu Pašpārvaldes projekts “Latvija tur, kur sapnis, Es tur, kur Latvija”.

Četru projekta dienu laikā jaunieši ir spējuši sadraudzēties, daudz ko uzzināt:

par nacionālo virtuvi;

par mūsmāju mākslinieku mantojumu;

par tradīcijām;

par arhitektūru

un praktiski iemācījušies jaunas aktivitātes un praktiski veicamus uzdevumus. Katrs projekta dalībnieks sev ieguva to vērtīgāko, emocijas, zināšanas, atmiņas. Tūlīt, tūlīt būs tas mirklis, kad mūsu valsts svinēs savus lielākos svētkus – savu simtgadi, mēs to sagaidīsim viedāki un zinošāki. Vēlamie pateikties visiem projekta dalībniekiem:  Rīgas 88. vidusskolas skolēniem, Rīgas 86. vidusskolas skolēniem un Rīgas Osvalda vidusskolas skolēniem.

projekts_RAVS

“Vizuālās mākslas pēdās….”

6. oktobrī Rīgas Austrumu vidusskolas Skolēnu Pašpārvalde organizēja  otro projekta “Latvija tur, kur sapnis, es tur, kur Latvija” dienu. Tā bija mākslas diena ar iespaidīgām aktivitātēm un aizraujošām domām. Vēl tas bija ļoti draudzīgs un pozitīvs darbs, kur katrs dalībnieks varēja komunicēt, vērot interviju par mākslu un, izmantojot prāta vētras metodi, noskaidrot, ko  nozīmē māksla šodien, kāda tā ir?

22.09.18 Rīgas Austrumu vidusskolā pagāja pirmā projektu diena»Latvija tur, Kur sapnis, Es tur, kur Latvija» Kopā ar skolēniem no 88.vidusskolas,86.vidusskolas un Rīgas Ostvalda vidusskolas.
  Šī diena bija ļoti veiksmīga! Dienas sākumā notika atraktīvās  spēles, pasākumā valdīja draudzīga gaisotne. Dalībnieku sejas izstaroja prieku un laimi.
  Draudzība un kolektīva saliedētība palīdzēja mums pagatavot latviešu nacionālus ēdienus. (Sklaundraušus un sausiņus ar ķiplokiem)
  Pasākums dāvāja mums prieku, visiem ļoti patika.!
  Otrā projektu diena notiks 06.10.18 Rigas Austrumu Vidusskolā.

Ilze Sondore — Drukaļska

Rīgas Austrumu vidusskolas direktora vietniece

projekts_Latvija tur, Kur sapnis, Es tur, kur Latvija5projekts_Latvija tur, Kur sapnis, Es tur, kur Latvijaprojekts_Latvija tur, Kur sapnis, Es tur, kur Latvija2projekts_Latvija tur, Kur sapnis, Es tur, kur Latvija3projekts_Latvija tur, Kur sapnis, Es tur, kur Latvija4